Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Do najbardziej popularnych celów należy zrzucenie zbędnych kilogramów oraz wymodelowanie i ujędrnienie całego ciała. Aby to osiągnąć ważna jest nie tylko odpowiednio zbilansowana dieta, ale również aktywność fizyczna. Połączenie tych dwóch elementów wraz z treningiem EMS i modelującymi masażami może przynieść zadowalające efekty każdej zmotywowanej osobie! Poznaj podstawy zdrowego redukowania tkanki tłuszczowej oraz cellulitu i ciesz się piękną sylwetką na długie lata!

Redukcja tkanki tłuszczowej i jej podstawy

Odchudzanie bywa trudnym zadaniem, dlatego znajomość podstawowych zasad dotyczących redukcji tkanki tłuszczowej może znacznie je ułatwić i zmotywować do dalszej pracy nad sylwetką. Na samym początku skup się na tych kluczowych kwestiach:

 • diecie – różnorodnej i zbilansowanej. Podczas redukowania tkanki tłuszczowej powinna mieć energetyczność mniejszą od naszej całkowitej przemiany materii o około 200 do 500 kalorii. Na diecie redukcyjnej warto zadbać o prawidłową podaż białka, zapewniającego nasycenie i pomagającego zachować odpowiednią masę mięśniową, a tym samym jędrność ciała,
 • picie około 2 litrów płynów dziennie, w celu nawodnienia organizmu i zmniejszenia cellulitu,
 • śnie i regeneracji,
 • treningu – w szczególności EMS, pobudzającego i wzmacniającego mięśnie oraz całą sylwetkę za pomocą elektrostymulacji, wykorzystywanej wraz z ćwiczeniami dobranymi do Twoich potrzeb i możliwości przez doświadczonego trenera.

Czy redukcja cellulitu przy pozbywaniu się kilogramów jest możliwa?

Odpowiedź oczywiście brzmi – tak! Cellulit i utrata jędrności ciała dopadają w dużej mierze kobiety, zmagające się z wahaniami wagi lub osoby o niskiej aktywności fizycznej. Właśnie dlatego odchudzenie może mieć pozytywny wpływ na zminimalizowanie rozstępów lub pofałdowanej skóry.

Zmniejszenie tkanki tłuszczowej i cellulitu dzięki treningowi EMS oraz zabiegom ujędrniającym ciało!

Zależy Ci na skutecznym spaleniu zbędnych kilogramów i osiągnięciu pięknej sylwetki? Wspomóż proces odchudzania za pomocą innowacyjnego treningu EMS, pobudzającego Twoje mięśnie do prawidłowej pracy podczas wykonywania konkretnych ćwiczeń. W naszym studio polecamy również zabiegi modelujące i wyszczuplające, wspomagające ujędrnienie ciała.

  Umów się na
  bezpłatną konsultację

  Zrób pierwszy krok w drodze po wymarzoną sylwetkę!

  Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.