Co to jest EMS?

EMS to trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji. Impulsy elektryczne dodatkowo stymulują mięśnie ćwiczącego dla uzyskania lepszych efektów treningowych.
Dzięki metodzie EMS treningi są o wiele wydajniejsze niż ćwiczenia bez impulsów.


Trening EMS pozwala na spalanie kalorii w trakcie i po treningu!


W przeciągu 20 minut treningu jesteśmy w stanie spalić od 200 do 500 kcal. Dodatkowym atutem  EMS jest to, że spalamy ogromne ilości kilokalorii również po treningu – wartość ta może osiągnąć nawet dodatkowe 630 kcal spalonych w przeciągu następnych 3 dni po ćwiczeniach.

Urządzenia marki Miha Bodytec


W EMS Studio Północna pracujemy na najwyższej jakości urządzeniach marki Miha Bodytec. To bezpieczny sprzęt znany i używany na całym świecie. Umożliwia przeprowadzenie treningu pod elektrodami, które pobudzają nasze mięśnie do dużo intensywniejszej pracy niż podczas zwykłych ćwiczeń.

Elektrostymulacja pozwala oszczędzić czas


Zaoszczędź czas potrzebny do budowania masy mięśniowej i zwiększania siły. To technologia, która pozwala Ci na maximum korzyści w minimalnie krótkim czasie. Skuteczność treningów potwierdzona jest licznymi badaniami naukowymi!

Wypróbuj trenig EMS

Wygoda

Umawiaj się na treningi w dogodnym dla Ciebie terminie – telefonicznie lub stacjonarnie.

Studio premium

Treningi odbywają się w komfortowym, butikowym studiu premium przy ul. Północnej w Lublinie (Dzielnica Czechów).

Bezpieczeństwo

Trenuj bez obaw! Nasi trenerzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo w trakcie treningu.

Trening EMS
krok po kroku

1

Trener przeprowadza wywiad

Przed pierwszym treningiem trener przeprowadza wywiad, z którego dowiaduje się, czy nie występują przeciwwskazania do ćwiczeń z elektrostymulacją. Rozmowa pozwoli określić także Twój cel treningowy.

2

Przebierasz się

Zakładasz Twoją indywidualną bieliznę treningową. Trener pomoże dobrać Ci rozmiar. Bieliznę można wypożyczyć, choć najlepiej kupić swoją własną – jest dostępna w naszym studio.

3

Trener dobiera kamizelkę

Trener dobiera odpowiedni rozmiar kamizelki i podpina do niej elektrody. Kamizelka jest zwilżona wodą – umożliwia to przepływanie impulsów elektrycznych.

4

Pierwszy trening

Pierwszy trening trwa zaledwie 12 minut. Kolejne dostosowane będą do Twoich możliwości oraz celów.

5

Raz w tygodniu

Treningi odbywają się tylko raz w tygodniu, ponieważ regeneracja mięśniowa po treningu EMS trwa dłużej niż po zwykłych ćwiczeniach.

Decydującą rolę
odgrywa trener

Decydującą rolę odgrywa trener – układa odpowiedni plan treningowy, motywuje i zawsze trzyma rękę na pulsie. Pomaga osiągnąć cele, ale też pilnuje procedur treningowych, aby wszystko mogło odbyć się bezpiecznie!
By trening był jeszcze przyjemniejszy, warto wybrać trenera, którego styl ćwiczeń, ale i charakter będzie dostarczał Ci motywacji i dodawał energii!

Wypróbuj trening EMS

    Umów się na
    bezpłatną konsultację

    Zrób pierwszy krok w drodze po wymarzoną sylwetkę!

    Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.