Dlaczego warto wybrać EMS Studio Północna?

Nasze studio to kameralne, prestiżowe miejsce w dobrej lokalizacji. Najważniejszym naszym atutem są jednak same treningi, o których wysokiej jakości decyduje przede wszystkim profesjonalna, zaangażowana kadra oraz najnowocześniejszy sprzęt.
Przyjazne i pozytywnie nastawione do każdego.

To miejsce, w którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.

Z nami wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz tkankę tłuszczową, poprawisz kondycję i jakość skóry – nawet, jeśli na co dzień masz bardzo mało wolnego czasu.

Wypróbuj trening EMS

Zobacz jak wygląda nasze studio EMS w Lublinie


Z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu, zadbaliśmy o odpowiedni wystrój wnętrza naszego butikowego studia.
Zobacz jak wygląda wnętrze EMS Studio Północna.

Nasi trenerzy personalni


W trosce o najwyższą jakość prowadzonych treningów, nasza kadra składa się z profesjonalnych trenerów EMS.
Poznaj ich bliżej!

Justyna Naklicka


Trener personalny. Motywuje i wspiera podopiecznych w dążeniu do wymarzonej sylwetki  oraz zmiany nawyków żywieniowych!


Jej postanowieniem jest pomoc w osiągnięciu celu osobom, które walczą o zdrowie i upragnioną sylwetkę, wspaniałe samopoczucie i codzienny uśmiech.

 
Ukończyła między innymi kursy na Trenera Personalnego, Instruktora Sportu – Ministerstwo Sportu i Turystyki, Instruktora Nordic Walking oraz Kurs masażu klasycznego.

Magdalena Piech


Magister fizjoterapii, instruktor pływania oraz ratownik wodny. Od wielu lat gra w piłkę siatkową, plażową oraz trenuje na siłowni. Intensywnie interesuje się branżą związaną ze sportem, zdrowym stylem życia oraz rehabilitacją sportową i ortopedią dziecięcą.


Jako fizjoterapeuta współpracowała z zawodowymi sportowcami, siatkarzami, a także z zawodnikami szwajcarskiego klubu tenisowego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach związanych z fizjoterapią. Ukończyła kursy z zakresu masażu tkanek głębokich, kinesiotapingu i technik uwalniania mięśniowo-powięziowych punktów spustowych

Wiktoria Trynkiewicz


Magister fizjoterapii, absolwentka
Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Instruktor rekreacji ruchowej fitness oraz instruktor kulturystyki. Swoje doświadczenie przez wiele lat zdobywała zarówno w klubach fitness, jak i ośrodkach medycznych. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness.


Podczas treningu zwraca szczególną uwagę na prawidłowy oddech, bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Doskonale łączy profesjonalizm z otwartością na drugiego człowieka.

    Umów się na
    bezpłatną konsultację

    Zrób pierwszy krok w drodze po wymarzoną sylwetkę!

    Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.