Efekty ćwiczeń EMS – jak szybko można je zauważyć?

Każdy z nas chce od razu cieszyć się efektami po podjęciu aktywności fizycznej. Jeśli wyjątkowo zależy nam na tym, by szybko zwiększyć siłę mięśni i kondycję, a do tego poprawić postawę ciała, treningi EMS są doskonałym pomysłem. Podczas nich wykorzystywana jest stymulacja impulsami elektrycznymi, która pobudza tkankę mięśniową do intensywniejszej pracy. W EMS Studio Północna przeprowadzamy je pod okiem doświadczonych trenerów personalnych, którzy dobiorą program do możliwości fizycznych klienta.


Przebieg każdej sesji w ośrodku Północna jest spersonalizowany i ściśle dopasowany do stopnia sprawności osoby ćwiczącej oraz zamierzonych przez nią celów. W naszym EMS Studio dobieramy optymalną moc elektrostymulacji oraz pobudzamy dokładnie te grupy mięśniowe, które potrzebują wzmocnienia. Impulsy elektryczne stanowią dodatkowe obciążenie, przez które tkanki rozwijają się szybciej. Dzięki niemu prędko uzyskasz dokładnie takie efekty, o jakich marzysz.

Dlaczego trening personalny EMS w ośrodku Północna daje szybkie efekty?


Podczas sesji w Studio EMS klient zakłada specjalistyczny, przylegający kombinezon, na którym umieszczane są elektrody. Przepływa przez nie prąd, który trafia prosto do mięśni i zwiększa ich napięcie. Podwyższone pobudzenie mięśniowe sprawia, że w trakcie treningu tkanki wykonują większą pracę niż podczas ćwiczeń tradycyjnych. Dzięki temu szybciej możesz napawać się efektami!


Dzięki stymulacji impulsami elektrycznymi ćwiczenia tego typu nie muszą być wykonywane tak często, jak zwykłe aktywności fizyczne. Wystarczy odwiedzić Studio Północna tylko 1 – 2 razy w tygodniu, by poprawić swoją kondycję. Regularne uczestnictwo w spersonalizowanych treningach z elektrostymulacją pozwala na:

 • spalenie do 1000 kalorii na jednym spotkaniu,
 • 3 razy szybszą utratę wagi,
 • pobudzenie do pracy wszystkich grup mięśniowych.


Sesje personalne przeprowadzane w Studio Północna w Lublinie pozwolą Ci na pięciokrotnie szybsze wzmocnienie mięśni głębokich odpowiedzialnych m.in. za utrzymanie prawidłowej postawy ciała.

  Umów się na
  bezpłatną konsultację

  Zrób pierwszy krok w drodze po wymarzoną sylwetkę!

  Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.