Czy trening EMS jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wykonywania każdej aktywności fizycznej. Tak samo jest w przypadku, gdy w grę wchodzi trening personalny EMS. Już od początku warto zaznaczyć, że jest to procedura całkowicie bezpieczna, która w naszym Studio EMS przeprowadzana przez wykwalifikowanego specjalistę.


Jedną z największych zalet sesji z elektrostymulacją jest to, że nie jest ona obciążająca dla stawów i kręgosłupa. Treningi EMS w ośrodku Północna rozpoczynamy od tego, że klient zakłada specjalny kombinezon z kamizelką, na której umieszczane są elektrody. Przez nie przesyłane jest napięcie elektryczne, które pobudza bezpośrednio tkankę mięśniową. Tym samym wszelkie obciążenia, na które narażone są stawy podczas ćwiczeń tradycyjnych, są całkowicie niwelowane.

Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń z elektrostymulacją w Studio Północna


Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo podczas sesji, w naszym EMS Studio przed przystąpieniem do spersonalizowanego treningu przeprowadzamy szczegółowy wywiad przedmiotowy. W trakcie takiej rozmowy pozyskujemy informacje na temat stopnia sprawności klienta, przebytych kontuzji oraz dolegliwości, które przeszkadzają mu w codziennym życiu. Ustalamy również cele oraz dobieramy taką częstotliwość i przebieg spotkań, które pozwolą osiągnąć jak najlepsze efekty.


Wszystkie sesje w EMS Studio Północna przeprowadzane są pod okiem przeszkolonego prowadzącego, który dobierze dla Ciebie odpowiednią moc impulsów elektrycznych. Oprócz tego ułoży prosty program treningowy dostosowany do Twojej kondycji fizycznej oraz grupy mięśni, która będzie szczególnie poddawana stymulacji. Obecność trenera personalnego ze Studio Północna pozwoli na bieżąco monitorować odpowiedź organizmu na pobudzenie elektryczne i interweniować na wypadek, gdy pojawią się skutki niepożądane. Przez to możliwe jest też szybkie wprowadzanie modyfikacji w programie, spersonalizowanie go i dopasowanie do zdolności fizycznych klienta; personalne podejście sprawia, że wiele osób jest zadowolonych z ćwiczeń w ośrodku Północna w Lublinie!

    Umów się na
    bezpłatną konsultację

    Zrób pierwszy krok w drodze po wymarzoną sylwetkę!

    Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.